Apmaksa un piegāde

Apmaksas noteikumi

Mēs piedāvājam apmaksas veidus - bankas pārskaitījums, tiešsaistes maksājumi, PayPal. Rēķins tiek nosūtīts uz klienta epastu. Pavadzīme tiek piegādāta kopā ar preci.

Piegādes noteikumi

 Lai veiktu kvalitatīvu un savlaicīgu Jūsu pasūtījuma piegādi, lūdzam pievērst uzmanību sekojošiem punktiem: 

 • Mēs piedāvājam piegādi visā Latvijā un arī Eiropā ar kurjeru, kā arī Omniva pakomātos. Piegādes cena ir atkarīga no preces svara un izmēra. Tā tiek automatiski aprēķināta kad Jūs formējat pasūtījumu caur mūsu mājas lapu.
 • Piegāde Omniva pakomātos.
 • Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties piegādi uz Jums tuvāko Omniva pakomātu (ja to atļauj preces gabarīti). Jums būs jāizvēlas tuvākā Omniva pakomātu stacija un jānorāda savs telefona numurs. Kad prece būs piegādāta, uz telefonu pienāks īsziņa ar pakomāta atvēršanas kodu.
 • Biežāk uzdotie jautājumi par Omniva pakomātiem:
 • Vai sūtījuma saņemšanai pakomātā man ir jābūt līdzi personu apliecinošam dokumentam?
  Nē! Lai saņemtu sūtījumu, jānorāda īsziņā un/vai e-pasta ziņojumā saņemtais sešciparu durvju kods.
 • Kā es varu saņemt sūtījumu pakomātā?
  Tiklīdz sūtījums tiks ievietots pakomātā, paziņojums par to īsziņas un/vai e-pasta veidā tiks nosūtīts saņēmējam uz telefona numuru. Sms un/vai e-pastā tiks norādīts durvju atvēršanas kods, kas sastāv no 6 cipariem. Esot pie pakomāta ir jāizvēlas izvēlne "Saņemt" un jāievada 6 ciparu kods.
 • Piegāde ar kurjeru.
   
 • Piegāde tiek veikta darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
 • Lūdzam maksimāli precīzi norādīt piegādes adresi šim nolūkam norādītajos laukos. Lūdzu norādiet kurjeram būtisku informāciju (durvju kods, biroja nr. utt.). Nekorekti norādītas adreses dēļ piegādes termiņš var pagarināties.
   
 • Aizpildot piegādes adresi, nepieciešams norādīt telefona numuru, pa kuru kurjers var sazināties ar piegādes saņēmējiem. Nekorekti norādīta telefona numura dēļ piegādes termiņš var pagarināties.
 • Piegādes brīdī kurjeram ir tiesības palūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti, vadītāja apliecību), lai apstiprinātu saņēmēja personību. 

Klientu atsauksmes
Bērnu metrika 1
«Ideāla dāvana. Esmu pārsteigta. Pirmoreiz pasūtīju, bet ne mirkli nenožēloju.Dar binieki ir ļoti ...»


Sarmīte

Детский конструктор
«Воспользовала сь услугами этой фирмы. Впечатления только положительные. Приятно иметь дело.Цены ...»


Ирина Саласпилс

«Большое спасибо, очень быстро и качественно!»


Oksana Dobele

Беспроводная зар...
«качество супер, рекомендую!»


Sergey

«Заказала метрику в подарок, спасибо, качество обалденное, получили в срок как обещали, все остал ...»


Elvira Riga

Jebkuras Sportkid.lv informācijas pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta. Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21% Copyright © 2011-2018