Par mums

SportKid.lv – tas nav vienkārši interneta veikals, tas ir projekts, kura uzdevums ir apvienot bērnu, mazuļu un viņu vecāku vajadzības vienā vietnē. Ir vairāki mūsu darbības pamatprincipi, kas visi ir vērsti uz to, lai Jūs, mūsu godātie pircēji, ne tikai veiktu pirkumus, bet arī kļūtu par mūsu pastāvīgajiem klientiem un draugiem. Mūsu draudzīgie menedžeri ne tikai pastāstīs pēc iespējas plašāk par Jūs interesējošo preci, bet arī pacentīsies atrast individuālu pieeju katram un atbildēt uz jebkuru Jūsu uzdoto jautājumu.

Mēs esam nolēmuši neaprobežoties tikai ar bērnu precēm, bet izveidot veikalu visai ģimenei. Ir pievienotas preces sportam, preces vecākiem, piedāvājam neparastas preces brīvā laika pavadīšanai un dāvanas tuviniekiem, draugiem, kolēģiem, bērniem un partneriem, kuras dāvās smaidu un labu noskaņojumu katru dienu. Lai pirkums priecētu mūsu pircēju, mēs rūpējamies par augstu produkcijas kvalitāti. Preču sortiments tiks regulāri paplašināts. Mēs ticam, ka pirkumi mūsu veikalā nesīs Jums tikai prieku, un Jūs kļūsiet par mūsu pastāvīgajiem klientiem.

Internetveikals SportKid.lv strādā, lai pircēju dzīve kļūtu krāsaināka, pozitīvāka un interesantāka.

Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis un Jūsu komforts, tāpēc mēs turpināsim uzlabot mūsu servisu un centīsimies maksimāli ātri reaģēt uz Jūsu pieprasījumiem un ierosinājumiem.

DARBA LAIKS (konsultācijām):

Pirmdiena - Piektdiena: 09:00 - 18:00
Sestdiena: brīvs  
Svētdiena: brīvs

KONTAKTI:

E-pasts:  info@sportkid.lv

REKVIZĪTI:

Nosaukums: 3D Store, SIA
Reģistrēta 23.08.2011
Reģistrācijas numurs: 40103450499
PVN maksātāja numurs: LV40103450499
Juridiskā adrese: Stacijas iela 129J, Daugavpils, LV-5401
Noliktavas adrese: Stacijas iela 129J, Daugavpils, LV-5401
Banka: SWEDBANK AS
Konts: LV35HABA0551037165519

Visbiežāk uzdotie jautājumi:

https://lv3.pigugroup.eu/uploaded/JautajumaZime.png Es nopirku preci interneta veikalā Sportkid.lv, vai tai ir garantija? Kur man griezties ar jautājumiem par servisa apkalpošanu?

Visām interneta veikalā SportKid.lv piedāvātām precēm servisa apkalpošana privātpersonām tiek nodrošināta 24 mēnešu laikā no pirkuma saņemšanas brīža. Juridiskajām personām tie ir 12 mēneši no pirkuma saņemšanas brīža.

Jūs varat preci BEZ MAKSAS nosūtīt uz garantijas remont vai maiņu, nodrošinot iepakojumu transportēšanai. Lai izsauktu BEZMAKSAS kurjeru, nepieciešams aizpildīt veidlapu.

Veidlapu pieteikumam uz garantijas remontu Jūs varat aizpildīt šeit.

Jūs varat rakstot mums uz e-pastu info@sportkid.lv.

https://lv3.pigugroup.eu/uploaded/JautajumaZime.png Vai es varu atteikties no pasūtītās preces?

Slēdzot distances līgumu, t.i. veicot pirkumu interneta veikalā Sportkid.lv Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.

Preci var BEZMAKSAS atgriezt, nodrošinot atbilstošu transportēšanas iepakojumu - oriģinālajam preces iepakojumam obligāti jābūt ievietotam citā transportēšanas iepakojumā! Kurjers BEZ MAKSAS paņems preci no Jūsu mājām.

Atteikuma veidlapu var lejupielādēt šeit.

Klientu atsauksmes
«Pasūtiju preci, pateica kurā datumā būs tad arī piegādāja. Uz jautājumiem e-pastā atbild. Kopumā ...»


Linda Riga

«Loti laba apkalposana un preces pec 2 dienam jau bija piegadata Valmiera! Paldies!»


Ieva Valmiera

«Очень оперативно, любезное обслуживание.»


Ольга Рига

«Отличный сервис. Товар пришёл без брака и дешевле , чем где-либо.»


Карина Лиепая

«Спасибо за консультацию и быструю доставку.»


Jeļena Ogre

Jebkuras Sportkid.lv informācijas pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta. Visas cenas norādītas EUR ar PVN 21% Copyright © 2011-2018